Policia jep detaje mbi vdekjen e biznesmenit dhe bashkëshortes së tij(MISTERI)

by author

Policia e Kosovës ka zbuluar detaje të reja nga vdekja e biznesmenit Mic Tofaj dhe bashkëshortës së tij në një resort malor teksa kishin shkuar për të pushuar.

Advertisements

Mic Tofaj dhe bashkëshortja e tij u gjetën të vdekur në një shtëpi banimi në bjeshkët e Junikut,

Advertisements

në rrethana ende të paqarta. Çifti u gjet pajetë në dhomë, ndërsa paraprakisht dyshohet se janë asfiksuar nga rryma.

Policia ka arritur në këtë rezultat paraprak pasi këqyri vendin e ngjarjes duke mohuar njëkohësisht edhe se kishin vdekur si pasojë e shpërthimit të një bombole gazi

TË NGJASHME