Rikthehet acari dhe shirat? Sinoptikani Hakil Osmani zbulon çfarë pritet të ndodhë me motin

by author

Këtë të shtunë të 6 janarit i gjithë vendi është përfshirë nga moti i keq,

Advertisements

ndërsa parashikohen reshje të dendura në qarqet Vlorë dhe Gjirokastër,

Advertisements

ndërsa në Berat dhe Korçë reshjet do të jenë të shoqëruara me shtrëngata.

Sinoptikani Hakil Osmani u shpreh se në ditët në vijim deri në fund të muajit janar do të ketë rënie të ndjeshme të temperaturave.

TË NGJASHME