SPAK nis hetimin pasuror, vjen reagimi urgjent i Elvana Gjatës

by author

Ditën e premte SPAK ka nisur hetim pasuror ndaj këngëtares Elvana Gjata, pasi emri i kësaj të fundit përmendet nga Ervin Mata (i fejuari) gjatë një bisede në SKY me ish-zv.Drejtorin e POlicisë së Tiranës, Erzen Breçanin.

Advertisements

Gjatë bisedës mes tyre Mata komunikon me Breçanin se do t’i kalojë 500 mijë euro nga llogaria e Elvanës.

Advertisements

Edhe Elvana Gjata në “rrjetën” e SPAK, nis hetimi pasuror ndaj këngëtares! Bum fitimesh në kompaninë e saj dy vitet e fundit
Pas lajmit të nisjen e hetimit pasuror ka ardhur dhe reagimi i parë i këngëtares.

Mesa duket Elvana është e pashqetësuar për hetimin e nisur ndaj saj, ndërsa ka postuar një njoftim për koncertin e radhës i cili do të jetë mbrëmjen e sotme.

TË NGJASHME