Sulm me thikë/ Katër të vr*rë, mes tyre dy fëmijë. Ja sa janë plagosur

by author

Katër persona, përfshirë dy fëmijë janë vrarë dhe tre të tjerë janë plagosur pas një sulmi me thikë në Queens, New York

Advertisements

Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të së dielës, ndërsa menjëherë pas njoftimit, policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe gjeti viktimat në një shtëpi që i ishte vënë zjarri.

Advertisements

Autori i dyshuar, goditi me thikë edhe dy policië para se të qëllohej nga njëri prejh policëve të plagosur.

I dyshuari u dërgua në spital, por nuk mundi t’i mbijetonte plagëve.

Vijon..

TË NGJASHME