Të gjithë iu vunë kundër pas ofendimit të rëndë, reagon vëllai i Albano Bogdos dhe e mbështet fort

by author

Ditët e fundit, aktori i humorit, Albano Bogdo, ka qenë në krye të vëmendjes nga mediat, pas emisionit të tij, ku përdori si “komedi”, ofendime kundrejt Beatrixit dhe Alban Ramosajt.

Advertisements

Vëllai i aktorit ka reaguar për herë të parë lidhur me deklaratën që ky i fundit bëri live në televizion.

Advertisements

Në një postim në rrjetin social “Instagram”, ai shprehet:

“Fjalët e një mbreti do t’i dhembin gjithmonë mendjes së një fshatari. Në krahun tënd deri në fund të botës.”

TË NGJASHME