Tragjike! Banesa përfshihet nga flakët, humb jetën i moshuari, shpëton mrekullisht bashkëshortja

by author

Një i moshuar ka humbur jetën, pasi banesa e tij është përfshirë nga flakët. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Bubullimë të Lushnjës, ndërsa viktima është 82-vjeçaro Koli Koçi.

Advertisements

Fatmirësisht është shpëtuar gruaja e tij, Kristina Koçi.

Advertisements

Paraprakisht dyshohet se shkak i zjarri ka qenë një shkëndije elektrike.

Pasi janë sinjalizuar për rastin, shërbimet e zjarrfikëses kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe kanë bërë të mundur shuarjen e flakëve

TË NGJASHME