Tragjike! Dëgjoi një zhurmë dhe doli jashtë, makina përplas për vdekje shqiptarin

by author

Një shqiptar vdiq tragjikisht dje në Itali. Një zhurmë nga furgoni me të cilin udhëtonte i kushtoi jetën. Sipas mediave italiane, viktima është një 44-vjeçar, i cili banonte në Altamura. Ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 18:30 të ditës së djeshme në dalje të Palo del Colle.

Advertisements

Shqiptari po kthehej nga puna së bashku me kolegët e tij, kur konstatuan një zhurmë nga furgoni me të cilin udhëtonin. Ata ndaluan mjetin dhe shqiptari doli për të kontrolluar se çfarë nuk shkonte. Pikërisht në këtë moment një automjet që vinte në të njëjtin drejtim e përplasi për vdekje.

Advertisements

 

TË NGJASHME