Vëllai vr*t vëllanë me armë zjarri. Zbulohen emrat e viktimave

by author

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e 4 Janarit në zonën e Freskut në kryeqytet.

Advertisements

Sipas informacioneve të para, ngjarja ka ndodhur rreth orës 07:40, në rrugëm “Xhon Belushi”.

Advertisements

Sipas News 24, bëhet fjalë për një vrasje në familje, ku pas një konflikti,

motivet e të cilit ende nuk dihen, Vehap Cami ka qëlluar me armë zjarri vëllain e tij, Lulzim Camin dhe më pas veten.

TË NGJASHME