‘Zemra ime i përket dikujt tjetër’, deklarata befasuese e dhëndrit ne mes te dasmës i përloti të gjithë

by author

Deklarata e një dhëndrit ka përlotur dasmorët gjate ceremonise se dasmes.

Advertisements

Bëhet fjalë për një çift nga Portugalia, te quajtur Jefferson dhe Jessica.

Advertisements

Teksa po bëheshin betimet, një moment i papritur ishte kur dhëndri ndaloi ceremoninë për të bërë një deklaratë të veçantë.

Jefferson, tha se kishte për të bërë një rrëfim pasi zemra e tij i përkiste dikujt tjetër.

Të gjithë u shokuan në fillim, por kur dhëndrri nxori para te gjitheve vajzën e gruas, të cilën ajo e ka nga martesa e parë, të gjithë shpë rthyen në lot.

Emocione të forta përjetoi dhe nusja teksa dëgjonte këto fjalë prekese në ditën më të bukur, nga bashkëshorti i ardhshëm.

Jefferson u betua në mes dasmorëve duke thënë se 8-vjeçaren do ta dojë dhe do ta mbrojë deri në fund të jetës, dhe se ndihet krenar që është babi i një vajze si ajo.

TË NGJASHME