A jeni kurioz te njihni? Çiljeta nuk e tregoi asnjehere, ja kush është babai i Fernandos(FOTO)

by author

Çiljeta Xhilaga u bë nënë për herë të parë në shkurt të vitit 2013.

Advertisements

Ajo solli në jetë një djalë, të cilin e quajti Fernando dhe sot është 7 vjeç.

Advertisements

Asnjëherë nuk u bë publik babai i djalit, për të cilin Çiljeta thoshte se nuk jeton në Shqipëri.

Më pas u fol se janë ndarë dhe këngëtarja nisi historinë e dashurisë me portierin Alban Hoxha.

Sot është imazhi që në portale flitet të jetë babait të Fernandos.

“Iconstyle” ka publikuar një fotografi të djalit me një burrë dhe një djalë tjetër.

Aty vihet re ngjashmëria e Fernandos me burrin, i cili dy shohet të jetë babai i tij.

Mirëpo këngëtarja nuk ka reaguar ende për këtë imazh dhe mbetet mi ster identiteti i tij i vërtetë

TË NGJASHME