Adoleshenti shqiptar mrekullon Gjermaninë, juria ngrihet në këmbë sapo ai nis të kendojë(Video)

by author

Është duke u mbajtur gara e madhe e The Voice Kids në Gjermani, dhe së fundi,

Advertisements

jurinë e kësaj gare e ka mahnitë zëri i Besim Karpuzit, që vjen nga Drenica e Kosovës.

Advertisements

Ai ka fituar zemrat e jurisë në audicionet e fshehura, kurse vetë juria e

ka vlerësuar talentin shqiptar një këngëtar të vërtetë, duke ia vlerësuar zërin, por edhe qëndrimin e tij.

Familja e Besimit ka qenë mjaft e emocionuar përgjatë gjithë performancës së djalit të tyre, po më në fund gjithçka u shpërblye.

Për më shumë mund ta ndiqni performancën e Besimit, i cili tashmë vazhdon garën në kompeticionin e rëndësishëm të muzikës në Gjermani.

TË NGJASHME