Aksident tragjik në vend, makina përplaset me bordurën, vdes 34-vjeçari

by author

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesnatën e kësaj të htune në Sarandë, ku një 34-vjeçar ka humbur jetën.

Advertisements

Burime bëjnë me dije se 34-vjeçari Arlin Qendro ka humbur kontrollin e mejtit dhe ëshët përplasur me një bordurë, për pasojë ka gjetur vedekjn.

Advertisements

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në hyrje të qytetit

Pas njoftimit nga një qytetar i rastit ka shkuar ambulanca dhe 34-vjeçari është transportuar në urgjencën e spitalit, ku është konfirmuar vdekja e tij. Mësohet se 34-vjeçari ndodhej i vetëm në mjetin e tij.

Shërbimet e qarkullimit rrugor të Sarandës kanë shkuar në vend ndërsa ende nuk është bërë e ditur se cili ka qenë shkaku i këtij aksidenti të rëndë.

TË NGJASHME