Aksidenti te Rruga e Arbrit, identifikohen viktimat

by author

Janë identifikuar personat që humbën jetën pas aksidentit tragjik të ndodhur sot te Rruga e Arbrit.

Advertisements

Policia njofton se shtetasit që kanë ndërruar jetë janë Marsel Tefa, rreth 35 vjeç, dhe Egla Celami, 29 vjeçe.

Advertisements

vijon…

TË NGJASHME