Arrestohet drejtori në Sarandë, e kapin problemet shëndetësore sapo e çojnë në burg, përfundon në spital

by author

Arrestohet drejtori i Inspektoratit të Mbrojtjes së Territorit në Sarandë, Nasip Hoxha. Ai u arrestua mbrëmjen e djeshme nga policia.

Advertisements

Por sapo u dërgua në komisariat shfaqi probleme shëndetësore dhe efektivët e dërguan në spital për ndihmë mjekësore.

Advertisements

Hoxha akuzohet për shpërdorim detyre në lidhje me ndërtimet në këtë zonë.

TË NGJASHME