Bleona Qereti zbulon dëftesën , ja çfarë nxënëse ishte ajo

by author

Bleona Qeretit Zbulon Dëftesat Shkollore ,

Advertisements

Ja Çfarë Nxënëse Ishte Ajo! Këngëtarja e njohur, Bleona Qereti ka zbuluar dëftesën e saj të shkolles fillore.

Advertisements

Se çfarë lëvdatash kanë thurrur mësimdhënësja e saj për të, ajo na e ka treguar me anë të disa fotografive të cilat i ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram- shkruan Indeksonline.

Madje ajo duket se është shpërblyer edhe me “Fletë nderi”.Duket se Qereti ishte e angazhuar mirë, dhe jo rastësisht nxënëse e dalluar.

TË NGJASHME