Brenda shtepise luksoze të Ponit/ Shikoni sa bukur e ka rregulluar ajo vilen e saj(Foto)

by author

Poni eshte nje nga kengetaret me te dashura dhe me te pelqyera per publikun. Ajo ka bere shume hite dhe eshte shume e suksesshme ne jeten e saj profesionale.

Advertisements

Ftesat per te marre pjese ne organizime te ndryshme jane te shpeshta per Ponin.

Advertisements

Kengetarja gjithmone ka qene shume e fshehte per jeten e saj private dhe ndodh shume rralle qe ajo te publikoje foto me djalin ose bashkeshortin.

Ajo ne rrjetin social ‘Instagram’ ka treguar disa pjese te shtepise e cila duket mjaft luksoze.

Kengetarja i ka dhene fansave nje shije te asaj cfare e pret ate pas pune.

Nje shtepi e mbrekullueshme dhe e kuruar deri ne detaje.

TË NGJASHME