E bujshme! Mister fati i Ervis Martinajt, publikohen pamjet e fundit të ‘bosit të kumarit’

by author

Janë publikuar momentet e fundit të Ervis Martinajt i cili pret qetësisht ashensorin me një qese me ushqime në dorë.

Advertisements

Sipas ‘JOQ’, Ervis Martinaj, shihet në një pallat ku banonte e dashura e tij prej 7 vitesh teksa pamjet tregojnë që ngjit ashensorin me një qese ushqimesh “take-away” në dorë

Advertisements

Por diçka i tërheq vëmendjen, pasi gjithë kohës flet me dikë me mesazhe, e sytë nuk i ngre kurrë nga telefoni. Më pas, pasi hipën në ashensor dhe zbret është kapur edhe momenti kur del nga pallati në rrugë dhe ecën drejt makinës së tij tip “Benz” me xhama të zinj i cili u gjet i braktisur në rrugën e Kombit.

VIDEO KETU

 

 

TË NGJASHME