E dhimbshme! 45 vjeçarja nga Berati i jep fund jetës ditën e sotme pasi nuk i flisnin fëmijët

by author

Nuk ndalet vetvrasjen ne vendin tone serishte nje rast i rend ka ndodhur ne Berat diten e sotme ku mesohet se nje grua 45 vjecare ka pirë fotoksine dhe i ka dhene fund jetes

Advertisements

Viktima është Flutura Brahushi nga fshati Cukalat dhe jetonte ne gjendje te rende ekomike. Ajo kishte problem nga depresioni dhe kurohej duke pire ilacet.

Advertisements

45 vjecarja eshte ndare nga martesa e pare ku kishte 2 femije por ajo eshte martuar serisht me nje person 30 vite me te madh nga ajo dhe femijet nuk e kane pranuar martesen e saj te re. Ajo ka bere dhe nje femije me bashkeshortin e ri.

Femijet e pare nuk e kane pranuar nenen e saj te martohej dhe kane pasur probleme me njeri tjetrin. Kjo ka qene shkaku pse 45 vjecarja ti kete dhene fund jetes.

TË NGJASHME