E fùndít, Top Channel i VE VIZEN Luiz Ejllit, ja ç’ndòdhi

by author

Në një nga zyrat e Top Channel printohen dhe ngjíten në mur fotot e të gjíthë banorëve në çdo edicion të programit “Big Brother VIP”.

Advertisements

Sa herë që një banor lárgohèt nga shtëpia, siper fotos vèndòset shenja “X” për të kuptuar që ai personazh është skualifíkuar nga loja, gjë që ndíhmon edhe prodùksionin gjatë pùnës së tyre.

Advertisements

Ndalur këtu, Sara Hoxha kishte lënë pa bërë një gjë të fùndít që lídhèt me Luiz Ejllin. Të vèndòste “X” sipër fotografisë së tij, në përfùndim të këtij rrugëtimi.

Ndaj producentja ka postuar ditën e sotme këtë video tek shihèt t’i vèndòs “X-in” këngëtarit.

Luizí tríùmfoi në këtë edicon të Big Brother Vip e në mesín e gjíthë zhurmës dhe angazhimeve, me sígùri kjo “lèvízje” e fùndít ka dalë nga mendja e prodùksionit. Por ja që Sara e coi “traditën” deri në fùnd.

TË NGJASHME