“Nuse në Shkodër”, Kiara vizitë në vendlindjen e Luizit, gratë e fasonerisë “çmenden” për të bërë foto me moderatoren

by author

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli pas përfundimit të “Big Brother Vip” janë çifti më i komentuar në showbizin shqiptar.

Advertisements

Ditën e sotme Luizi dhe Kiara ndodhen në vendlindjen e këngëtarit, në Shkodër, aty ku banon dhe familja e tij.

Advertisements

Në rrjetet sociale po qarkullojnë disa foto dhe video ku moderatorja shfaqet në fasoneri , ndërsa të gjitha gratë dëshirojnë që të bëjnë foto me të.

Ndërkohë Luizi, ka postuar në InstaStory një foto me disa fëmijë të vegjël, ku shfaqet në një shkollë dhe në mbishkrimin e fotos shkruan: “Me çapaçulat Ju dua fort”.

TË NGJASHME