E rëndë! Flakën përpijnë godinën, 39 të vdekur

by author

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në provincën Jiangxi të Kinës,

Advertisements

ku si pasojë e rënies së zjarrit në një banesë, kanë humbur jetën 39 persona.

Advertisements

Sipas Reuters, flakët ranë në një ndërtesë, pikërisht në një zyrë të përdorimit të internetit dhe zyra trajnimi në katet e sipërme,

ndërsa zjarri nisi që nga bodrumi.

TË NGJASHME

Leave a Comment