Enin e njohim të gjithë/ Po burrin e saj se kemi parë: Ja si duket(Foto)

by author

Eni Çobani është kthyer në një nga personazhet më të njohura dhe të dashura të televizionit shqiptar ku e shohim çdo javë në rubrikën ‘Shihemi në g jyq’ në programin ‘E Diela shqiptare’.

Advertisements

Ajo është tejet aktive edhe në rrjetet sociale ku ndan me ndjekësit momente të ndryshme nga përditshmëria, por nuk mund të themi të njëjtën gjë për jetën private.

Advertisements

Edhe pse ka folur disa herë për të birin, Aldin duke ndarë edhe foto të tij, bashkëshorti i juristes është një ‘mis ter’.

Por, duket se Eni Çobani ka vendosur t’i lërë mënjanë rezervat për pak kohqë e të prezantojë për mijëra ndjekësit e saj bashkëshortin.

“Ave je njeriu me i afert i jetes time dhe te falenderoj pafund per mrekulline e jetes tone Aldit te shtrenjte” shkruan ajo nën foton me bashkëshortin.

TË NGJASHME