Esmaja “plas b*mbën”: Jam shtatzënë në muajin e tretë me…(Video)

by author

Mbrëmjen e djeshme, Esmaja u shfaq përsëri në emisionin “Piranjat”, duke thënë se dashuria për Algertin u shua.

Advertisements

“E kam dashur me gjithë shpirt për atë Zot, po tani nuk dua ta di.

Advertisements

Për mua është një derr mashtruesi dhe mos t’i pafsha më sytë”.

Madje, ajo tha se nuk do ta shohë sidomos tani që pret fëmijën e tretë.

“Jam shtatzënë dhe pres fëmijën e tretë, jam tre muajshe shtatzënë. Do kthehesha tek Kastrioti”, u shpreh ajo.

VIDEO KETU

TË NGJASHME