Gjendet i vdekur 27-vjeçari në një hotel

by author

Një 27-vjeçar është gjetur i varur në terasën e një hoteli në Gjakovë, ka njoftuar Policia e Kosovës.

Advertisements

Rastin në Polici e kishte lajmëruar punëtori i hotelit, i cili kishte vërejtur varjen e viktimës dhe kishte treguar se 27-vjeçari kishte ardhur në hotel të enjten në mesnatë.

Advertisements

Trupi është dërguar në IML për autopsi.

“Viktima është shqiptar nga Kosova me shtetësi amerikane”, thuhet në ndër të tjera në njoftimin e Policisë.

TË NGJASHME