Histori e pazakontë në avion, pasagjerët sh*kohen kur shikojnë se çfarë bënte një grua me macen e saj

by author

Një pasagjere në një fluturim të kohëve të fundit të Delta Airlines habiti bashkëudhëtarët e saj dhe ekuipazhin kur ajo u pa duke ushqyer me gji macen e saj shtëpiake dhe refuzoi të ndalonte kur iu kërkua nga një stjuardesë.

Advertisements

Incidenti i çuditshëm ka ndodhur në një fluturim të fundit Delta 1360 nga Syracuse, Nju Jork, në Atlanta, Georgia.

Advertisements

Historia u bë publike pasi një pamje e ekranit u bë virale në mediat sociale,

duke treguar një mesazh që u transmetua nga një anëtar i ekuipazhit të Delta tek kolegët në terren në Atlanta, duke thirrur ndihmë.

Sipas mesazhit, i cili u dërgua përmes Sistemit të Adresimit dhe Raportimit të Komunikimeve të Avionëve (ACARS) dhe u raportua për herë të parë nga Newsweek ,

një pasagjere në sediljen 13A ‘po ushqen me gji një mace’.

Kjo është historia më e çuditshme e regjistruar në avion.

TË NGJASHME