I FUNDIT/ Plumba dhe britma në Lezhë, kush është në shënjestër?

by author

Të shtëna me armë zjarri në Lezhë. Ngjarje ka ndodhur pranë tregut.

Advertisements

Ende nuk dihet se kush ka qenë në shënjestër dhe si është bilanci.

Advertisements

Policia ka arritur në vendin e ngjarjes.

TË NGJASHME