Jo vetëm poshtë jorganit, Meritoni e puth në buzë Ilnisën para kamerave(VIDEO)

by author

Gjatë spektaklit së mbrëmjes së kaluar, banorët kanë patur debate të forta me njëri-tjetrin.

Advertisements

Një prej tyre ishte debati mes Ilnisës dhe Rikes. Kjo e fundit ka shpërthyer ndaj gazetares pasi dëgjoi ofendimet dhe fyerjet që ishin bërë ndaj saj.

Advertisements

Kritika pati dhe nga banorët e tjerë dhe opinionistët të cilët e kanë quajtur të papranueshëm fjalorin të cilin ajo ka përdorur ndaj Rikes.

Por, pas përfundimit të mbrëmjes , në kohën që janë shtrirë për të fjetur, Ilnisa është përlotur për shkak të komenteve dhe kritikave që mori në Prime.

Meritoni i është afruar për ta ngushëlluar duke i dhënë dhe puthjen e parë në buzë përpara kamerave.

TË NGJASHME

Leave a Comment