Ka qene nje nga aktoret me te bukura te asaj kohe, sot eshte 50 vjece dhe ndryshimi i saj do t’iu lere pa mend

by author

Sesilia Plasari eshte nder aktoret me te bukura dhe ne ate kohe ishte vetem 23 vjece kur luajti ne filmin “Edhe ashtu dhe keshtu”.

Advertisements

Advertisements

Ai ka qene nje nga filmat me te bukur gazmore te viteve ’80. Madje mbahet mend si filmi qe ne gjithmone e shikonim gjate nates se nderrimit te viteve ne TVSH.

Por kane kaluar shume vite dhe Sesilia ka ndryshuar shume me nje stilim flokesh ndryshe dhe nje pamje krejt te re.

Sesilia ka vite qe jeton edhe ne Shqiperi dhe ne France duke u marre me nje jete artisike.

Ajo tashme eshte ne te 50-tat dhe mbetet nje nga figurat me te dashura te ekranit tone shqiptar, gjithmone e bukur dhe simpatike.

TË NGJASHME