Mbi 1 milion dollarë për një postim, ja kush është personazhi i famshëm që fiton më shumë nga ‘Instagram’-i

by author

“Instagram Rich List” përmban emrat më të mëdhenj në

Advertisements

Hollywood nga The Rock te Beyonce.

Advertisements

Listën e të pasurve në Instagram vitin e kaluar e kryesonte Kylie Jenner,

e cila këtë vit fiton rreth $986,000 për një postim të sponsorizuar.

Megjithatë, ajo është rrëzuar nga froni dhe tani, numri një i momentit është “The Rock”,

aktori Dwayne Johnson, i cili merr $1,015,000 për postim.

TË NGJASHME