Monedhat e huaja nuk dalin nga “gremina”, ja me sa shiten e blihen sot euro dhe dollari

by author

Monedha e eurozonës shitet sot me 102.3 lekë.

Advertisements

Dollari amerikan këmbehet me 95 lekë.

Advertisements

Paundi britanik kap sot vlerën e 119 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 70.2 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 108 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.65 lekë.

TË NGJASHME