”Po na shet mend”/ Eduarti i publikon Arbana Osmanit foton që ajo nuk do donte ta shikonte asnjëherë

by author

Na shet dhe mend”, Eduarti i bën gjëmën Arbanës! I publikon foton që ajo nuk do donte kurre ta shikonte publiku

Advertisements

Regjisori Eduart Grishaj ka treguar në postimet e fundit në rrjetet sociale se po merret me projektin e tij të ri kinematografik,, një film të cilin ka treguar se xhirimet i ka përfunduar.

Advertisements

“Na shet dhe mend”, Eduarti i bën gjëmën Arbanës! I publikon foton që ajo nuk do donte kurre ta shikonte publiku

Mirëpo ndërkohë që Eduarti po merret me punë, Arbana Osmani pas mbylljes me sukses të reality-shoë-t ‘Big Brother VIP’ po shijon në shtëpi filmat e saja të preferuar.

Megjithatë Edi e ka nxjerrë zbuluar, duke publikuar një foto të Arbanës në shtëpi që para televizorit e ka zënë gjumi dhe që ajo nuk do donte ta shihte publiku në një moment të tillë.

“Unë jam duke punuar në studio tani dhe arbana më shet mend që po shikon filmin Coda”, ka shkruar Eduarti krah fotos së Arbanës. Tani presim kundërpërgjigjen e Arbanës, që me siguri do “h akmerret” ndaj Eduartit.

“Na shet dhe mend”, Eduarti i bën gjëmën Arbanës! I publikon foton që ajo nuk do donte kurre ta shikonte publikuKujtojmë se cifti janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë, qe thuhet se do jetë vajzë.

Ata janë prindër të një djali të vogël, Diellit dhe së shpejti do bëhen prindër për herë të dytë.Lajmin e bukur Arbana e dha në finalen e amdhe të Big Brother Vip.

Ajo do të rikthehet në ekran kur të fillojë BBV2, që pritet të jetë nga fundi i dhejtorit të këtij viti ose në janar të vitit të ardhshëm.

TË NGJASHME