Sherr në familje, tre të v*arë, mes tyre dhe një fëmijë

by author

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjermani, ku tre persona janë vrarë në lagjen në Montabaur, përfshirë dhe një fëmijë.

Advertisements

Policia gjermane, ka njoftuar se i dyshuari kishte plagë të rënda, në momentin kur njësitë speciale kanë hyrë në shtëpi.

Advertisements

Policia ka sqaruar se vrasjet, kanë ndodhur pas disa mosmarrëveshjeve familjare.

Detaje të tjera të vrasjeve, nuk janë ofruar nga policia.

Hetimet janë duke u kryer nga prokuroria publike dhe departamenti i krimeve në policinë gjermane.

TË NGJASHME

Leave a Comment