Të kapur prej dore, momentet para se gruaja shqiptare të vr*tej nga partneri grek(Video)

by author

Këto janë momentet pak para ngjarjes së rëndë, ku 41-vjeçarja shqiptare Xhorxhia Murati do të vritej nga partneri i saj e më pas do të groposej në një zonë të shkretë.

Advertisements

Në videon e siguruar nga mediat greke, 41-vjeçarja shfaqet dorë për dore me partnerin, pasi ky i fundit e kisha marrë nga puna dhe po ktheheshin në shtëpinë e tyre, si shumë herë të tjera.

Advertisements

“Mund të isha në vendin e Gjeorgjias!” Ish-bashkëshortja e 39-vjeçarit: Ai më rrihte dhe më mbyllte në shtëpi

Flet avokati i 39-vjeçares që u vra nga i shoqi në Greqi: Gjeorgjia do ta ndërpriste shtatzaninë

Por vazhdimi nuk do i përngjasonte mbrëmjeve të zakonshme të çiftit, pasi për motive ende të paditura ajo do të vritej nga partneri.

Ngjarja bëhet akoma më tragjike, pasi mediat shkruajnë se viktima ishte në pritje të një fëmijë.

Ajo mori tre plagë me thikë në qafë, ndërsa autori u ndihmua nga shoku i tij për të fshehur trupin.

Tanimë, të dy janë pas hekurave.

TË NGJASHME