Tragjedi në Itali, 18-vjeçari shqiptar humb jetën pas rrëzohet nga kofano e makinës, po realizonte sfidë për rrjete sociale

by author
Një 18-vjeçar shqiptar ka humbur jetën tragjikisht në Itali. Bëhet fjalë për Lorenzo Pjetrushin.

I riu, sipas medieve italiane, ndodhej në kofanon e makinës së shokut, ndoshta për të realizuar një sfidë në rrjetet sociale.

Advertisements

Së fundmi, “sërfimi” mbi makina në lëvizje po përhapet me shpejtësi në rrjetet sociale.

Advertisements

Por, Lorenzo humbi ekuilibrin dhe u rrëzua në asfalt. Më pas u godit nga makina.

Ngjarja e rëndë ndodhi më 20 janar dhe i riu u dërgua me urgjencë në spital, por ditën e sotme si pasojë e plagëve të marra ka humbur jetën./albeu.com

TË NGJASHME

Leave a Comment