Tragjike! Treni përplas kamionin dhe shpërthen në flakë, dy viktima

by author

Një aksident tragjik ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Itali, ku një tren ka marrë përpara një kamion, duke shpërthyer në flakë.

Advertisements

Aksidenti ka ndodhur afër zonës së Cosenza dhe deri tani raportohen dy të vdekur dhe disa të lënduar.

Advertisements

Kamioni ka qenë duke kaluar mbi shinat e trenit kur ka ndodhur përplasja tragjike.

Viktimat janë drejtuesi i trenit dhe shoferi i kamionit.

TË NGJASHME