Tro*ditëse/ 4 persona gjenden të vd*kur brenda një shtëpie

by author

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në lindje të Anglisë, Norëich ku 4 persona janë gjetur të pajetë në një shtëpi.

Advertisements

Sipas mediave të huaja, besohet se personat në fjalë ishin të afërt me njëri-tjetrin.

Advertisements

Po ashtu bëhet me dije se ishte një qytetar, i cili njoftoi policinë për ngjarjen e rëndë.

Punonjësit e policisë thyen derën për të hyrë dhe më pas u përballën me një pamje tragjike, ku gjeti katër trupat e pajetë.

Policia vendosi shirit policor në zonë, ndërkohë kanë nisur menjëherë hetimet për zbardhjen e ngjarjes.

Teksa po vijon procesi për identifikimin e tyre, njëkohësisht policia u ka kërkuar banorëve të zonës që të mos dalin nga banesat derisa të përfundojnë hetimet.

TË NGJASHME

Leave a Comment