Tronditëse! I dënuari me burgim të përjetshëm, Sokol Mjacaj merr peng punonjësit dhe qëllon efektivin në burgun e Peqinit! Dyshohet për 1 viktimë

by author

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në burgun e Peqinit.

Advertisements

Raportohet se i dënuar me burgim të përjetshë, Sokol Mjacaj ka qëlluar një efektiv policie në burgun e Peqinit.

Advertisements

Sokol Mjacaj raportohet se më pas me armë ka mbajtur peng punonjësit e kuzhinës.

Nuk dihen ende rrethanat në të cilat ka ndodhur ngjarja.

TË NGJASHME