Zhurmë sa për audiencë?! U tha se Ledion Liço do të moderonte sezonin e 3 të BBVA, por krahë tij do të jetë dhe…(Foto)

by author

Më 13 janar 2024 do të çelë siparin edicioni i tretë i reality shoë-t më të ndjekur në Shqipëri Big Brother Vip Albania.

Advertisements

Pasi u zyrtarizua se këtë edicion do ta prezantonte Ledion Liço,

Advertisements

mesa duket surprizat sapo kanë nisur ende pa filluar zyrtarisht sezoni i ri.

Në profilin e formatit në Ëikipedia krahë emrit të Ledionit është shtuar dhe emri i moderatores ‘ikonë’ të spektaklit Arbana Osmani.

TË NGJASHME