Zjarr në një banesë në Tiranë, vdes tragjikisht 57-vjeçari

by author

Më datë 25.11.2023, rreth orës 02:50, në rrugën “Ferit Xhajko”,

Advertisements

ka rënë zjarr në një banesë në katin e 5–të, të një pallati, dhe si pasojë ka ndërruar jetë shtetasi R. D., 57 vjeç.

Advertisements

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

TË NGJASHME