Ky është 34-vjeçari që humbi jetën në aksidentin tragjik në Sarandë(FOTO)

by author

Një aksident i rëndë ndodhi mesnatën e së shtunës në hyrje të qytetit të Sarandës, ku një mjet humbi kontrollin dhe u përplas me bordurën, për pasojë humbi jetën drejtuesi 34-vjeçar.

Advertisements

Edhe pse 34-vjeçari Arlin Qendro është dërguar menjëherë në spital, ai nuk ka mundur të mbijetojë për shkak të plagëve të marra.

Advertisements

Ndërsa policia ka shkuar në vengjarje ku po heton shkaqet e aksidentit të rëndë.

TË NGJASHME