Burri ndahet nga gruaja në mes të dasmës, arsyeja i ka përlotur të gjithë(Video)

by author

Një video me mesazh sensibilizues është bërë bujë së fundmi online.

Advertisements

Bëhet fjalë për një dasëm në Turqi, ku gjatë dasmës, nusja i kërkon bashkëshortit të saj dicka absurd. Nëna e dhëndrit vjen të takojë ciftin, ndërsa nusja re voltohet. I kërkon burrit që ajo të largohet. Një diskutim i lehtë mes të dyve kaloi pa u vënë re, ndërsa djali dëgjoi fjalën e saj.

Advertisements

Nëna largohet! Menjëherë pas këtij veprimi, burri sheh nënën teksa ikën dhe ndalon muzikën. Ai pyet dasmorët: ‘’Kush do e blejë nënën time?’’ Të gjithë të shokuar nuk u përgjigjen. Ai pyeti sërish, dhe më pas u përgjigj vetë: Akush nuk e do.

I prekur nga kjo situatë, ai shkon tek nëna, I p uth këmbët dhe thotë: ‘’Nusja ime e ardhshme nuk e do nënën time.’

’Pas kësaj, burri I kërkon falje të ftuarve dhe i lajmëron se do të ndahet nga gruaja e tij, para se të martohet. Më pas, ai jep mesazhin që prek të gjithë për nënën

TË NGJASHME