E rëndë! Vajza po flinte, burrë e grua gjenden të vd*kur brenda në shtëpi

by author

Një burrë dhe një grua u gjetën të vdekur në një shtëpi në Itali, në provincën e Salernos. Policia po heton rastin.

Advertisements

Nuk përjashtohet asnjë hipotezë, por, për momentin, më e diskutuara nga hetuesit është ajo e vrasjes dhe vetëvrasjes.

Advertisements

Vajza e çiftit 13-vjeçare ishte në shtëpi duke fjetur. Alarmi është ngritur nga nëna e gruas e cila iu drejtua policisë pasi vajza e saj nuk po i përgjigjej telefonatave të saj, shkruan TGCOM.

TË NGJASHME

Leave a Comment