E trishtë! Ëndërronte të bëhej Miss, ndahet papritur nga jeta 18-vjeçarja shqiptare

by author

Është ndarë nga jeta 18-vjeçarja shqiptare, Lorena Bërdufi. Lajmin e trishtë për ikjen e saj e ka ndarë familjarë e të afërt në rrjetet sociale teksa arsyeja nuk është bërë ende me dije.

Advertisements

Lorena Bërdufi është e njohur pasi ka konkurruar në kompeticionin Miss Universe Albania 2023.

Advertisements

“Dua të plotësoj ëndrrën e familjes time”,-deklaronte 18-vjeçarja në intervistën prezantuese të kompeticionit të bukurisë.

Bukuroshja nga Kavaja studionte në gjimnazin “Aleksandër Moisiu” dhe ishte maturante në vitin e fundit.

TË NGJASHME

Leave a Comment