I fundit! Ndahet nga jeta në moshën 57-vjeçare biznesmeni i njohur

by author

Timo Babi, biznesmeni i njohur në rrethin e Sarandës është ndarë nga jeta në moshën 57-vjeçare.

Advertisements

Babi njihej si pronari i “Hotel Panorama” dhe “Disco Africa” në Sarandë.

Advertisements

Prej ditësh ishte shtruar në një spital në Tiranë.

TË NGJASHME

Leave a Comment