Mesnatë e zezë! Ky është i riu që u shua në lule të rinisë

by author

Një 28-vjeçar ka vdekur dhe një tjetër është lënduar nga një aksident në orët e para të së enjtes në fshatin Miresh të Gjilanit, ka konfirmuar Policia e Kosovës.

Advertisements

Për pasojë ka humbur jetën i riu Lorent Rrustemi, shkruajnë mediat në Prishtinë. Sipas njoftimit, ngjarja ka ndodhur rreth orës 00:50 në aksin rrugor Gjilan – Dheu i Bardhë.

Advertisements

Siç thotë Policia, shoferi ka mbetur i vdekur në vendngjarje, ndërsa pasagjeri i lënduar është dërguar në Emergjencën e Gjilanit.

TË NGJASHME

Leave a Comment