Tronditëse! Krim i rëndë në familje, burri vr*t gruan me shkop bejsbolli

by author

Një krim i rëndë në familje është regjistruar mëngjesin e kësaj të marte në Itali, ku një burrë dyshohet se ka vrarë me sende të forta bashkëshorten e tij.

Advertisements

Ngjarja ka ndodhur në rajonin e Termes në Parma, ku mediat vendase raportojnë se viktima 66 vjeçe,

Advertisements

një shtetase e huaj, është goditur disa herë me shkop bejsbolli nga bashkëshorti i saj.

Autori i krimit është ndaluar nga një oficere policie që nuk ishte në detyrë në ato momente dhe është dërguar në stacionin e policisë. Efektivja raportohet të ketë dëgjuar të bërtiturat e gruas,

por nuk ka mundur që të ndërhyjë në kohë për t’i shpëtuar jetën.

TË NGJASHME