Amosi i tha Kiarës putänè, Luizi bën deklaratën e fortë: Ishte kurth por, nuk e kam harruar kur të dalë jashtë do e

by author

Gjatë natës së “Prime”-t Vëllai i Madh dë noi, Luizin, Kristin dhe Armaldon pasi kishin thyer një nga rregullat e shtëpisë duke hyrë të tre së bashku në tualet.

Këngëtari u shpreh se ky ishte një ‘k urth’ që bëri për tu hakmarrë ndaj Maestros pasi disa javë më parë ai i sugjeroi Oltës të nxirrte në nomimim Kiarën.

Dhe pas kësaj Armaldo ka nisur të ‘kër cënojë’, moderatoren se do ta nxjerrë në nominm për tu hak marrë ndaj Luizit. Kjo gjë solli reagimin e ashpër të Kiarës e cila i tha më pas këngëtarit që të mos e përmend më emrin e saj si argument për tu ha kmarrë .

Advertisements

Mirëpo këngëtari jo vetem që nuk ra dakort por u shpreh se do të marrë h ak edhe pas daljesn ga shtëpia e “BBVIP” pasi ai nuk i harron gjërat.

Gjatë bisedës me Kiarën, Luizi përmendi një rast ku njëri prej banorëve i cili nuk është më pjesë eshtëpisë i ka thënë një fjalë shumë të rëndë moderatores, situatë që sipas tij ka ndodhur rreth dy muaj më parë.

Advertisements

Të është thënë një fjalë nga një banor që nuk është më këtu. Fjalë shumë e rëndë që më ka prekur dhe ka më shumë se dy muaj. Kur të dal jashtë do e kthej përgjigjen. Dua të tregoj që unë nuk harroj”– u shpreh konkurrenti.

Kujtojmë se rasti për të cilin, Luzi po fliste ka të bëjë me një debat të ashpër që këngëtari pati me ish-banorin,Amosin ku ky i fundit ofendoi rëndë Kiarën duke e quajtur “p*t*ne”.

TË NGJASHME