Tronditet Blloku, shpërthim i fortë në pikë të mëngjesit

by author

Një shpërthim me eksploziv ka ndodhur në orët e para të ditës së sotme, saktësisht sipas policisë rreth orës 04:00 në zonën e Bllokut në Tiranë.

Advertisements

Lënda eksplozive i është vendosur një zyre noterie.

Advertisements

Shpërthimi ka shkaktuar dëme të shumta materiale.

Policia ka nisur hetimet për rastin.

Është marrë së pari dëshmia e pronarit dhe më pas kamerat e sigurisë për të shkuar në gjurmët e autorëve.

TË NGJASHME

Leave a Comment